پرداخت غرامت بیش از ۱۰ میلیارد دلاری فولکس واگن به امریکا

شرکت فولکس‌ واگن برای حل‌وفصل شکایت نزدیک به ۵۰۰ هزار مالک خودروهای درگیر تقلب این شرکت در آمریکا بیش از ۱۰ میلیارد دلار غرامت می‌پردازد.

پرداخت غرامت بیش از ۱۰ میلیارد دلاری فولکس واگن به امریکا

به گزارش اخبار خودرو ،شرکت فولکس‌ واگن برای حل‌وفصل شکایت نزدیک به ۵۰۰ هزار مالک خودروهای درگیر تقلب این شرکت در آمریکا بیش از ۱۰ میلیارد دلار غرامت می‌پردازد. به گزارش رویترز، منبعی آگاه که نخواست نامش فاش شود به رویترز اعلام کرد مالکان این خودروها براساس ارزش خودروها‌ی‌‌شان تا سپتامبر ۲۰۱۵، به‌طور متوسط ۵ هزار دلار غرامت دریافت می‌کنند. مالکانی که بخواهند خودرویشان تعمیر شود نیز غرامت دریافت خواهند کرد. براساس توافقی که فولکس‌واگن با دادگاه آمریکا به دست آورده است، این شرکت به تولید خودروهای دارای آلایندگی صفر کمک خواهد کرد، باید برنامه‌ای برای جبران آلایندگی بیش از حد خودروهایی که در میزان آلایندگی‌ آنها تقلب شده بود، ارائه دهد. منبع دیگری به رویترز گفت این مبلغ غرامت جدای از غرامتی است که آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا درنظر خواهد گرفت.

پرداخت غرامت بیش از ۱۰ میلیارد دلاری فولکس واگن به امریکا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار