‫پدر و پسر قاتل دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند +عکس

رکنا: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کل کشور گفت : قاتلان دو محیط بان هرمزگانی دستگیر و در حال حاضر در بازجویی به سر می برند .

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کل کشور گفت:از زمان شهادت دو محیط بان پرویز هرمزی و محمد دهقانی، نیروی انتظامی، نیروی پیشگیری و امنیت کل استان وارده عمل شده و در کمتر از 24 ساعت پدر و پسری که ماموران نیروی مسلح ما را به شهادت رسانده بودند دستگیر شدند. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کل کشور افزود :هم اکنون این پدر و پسر شکارچی متخلف و قاتل محیط بانان هرمزگانی در بازجویی به سر می برند. خیلدار در خصوص حکم این افراد اذعان داشت :حکم قتل نفس اعدام است و حتی اگر خانواده محیط بانان رضایت دهند، به دلیل اینکه این افراد ماموران نیروی مسلح را به شهادت رسانده اند، باید پاسخگو باشند. وی در ادامه بیان داشت :ساعاتی قبل قاتلان در محل وقوع شهادت دو محیط بان هرمزگانی دستگیر شدند و به جرم ارتکابی خود اعتراف کردند و تحقیقات از آن‌ها همچنان ادامه دارد.

گفتنی است،بعد از ظهر امروز نیز منوچهر شجاعی ، محیط بان پارک ملی بمو هدف گلوله شکارچیان متخلف قرار گرفت که با پیگیری های مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس و اعزام هلی کوپتر، به بیمارستانى در شیراز منتقل شد و هم اکنون تحت عمل جراحی قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار