اعمال محدودیتهای ترافیکی در شب های قدر

رئیس پلیس راهور استان مرکزی از اعمال محدودیت های ترافیکی شب های قدر در اراک خبر داد.

اعمال محدودیتهای ترافیکی در شب های قدر

به گزارش اخبار خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران ،سرهنگ امیدی افزود: در محدوده های مصلی بیت المقدس، آستان امامزادگان عبدالله و آمنه خاتون ،مسجد حاج آقا صابر و مسجد سیدها اراک طرح ترافیکی اجرا می شود.
وی ادامه داد: این محدودیت ها در مسیر رفت و برگشت حد فاصل میدان شهدا به سمت میدان شهدای هفت و مسیر رفت و برگشت خیابان میثم به سمت میدان شریعتی اعمال می شود.
امیدی افزود: همچنین اطراف مصلی بیت المقدس و مسجد سیدها نیز محدودیت ترافیکی کامل اجرا و در صورت نیاز به صورت مقطعی در محدوده خیابان امام و خیابان های منتهی به مسجد سید ها و پل سبحانی محدودیت ایجاد می شود.
وی ادامه داد : سرویس های ایاب و ذهاب ناوگان اتوبوسرانی نیز در این شب ها در نقاطی شامل پایانه سرداران ،میدان شهدا، میدان شورا و خیابان امیر کبیر در دسترس شهروندان قرار می گیرد.

اعمال محدودیتهای ترافیکی در شب های قدر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار