Xبستن تبلیغات

تندروی به نظام اسلامی ضربه می زند/دشمن وحدت کشور رانشانه رفته است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین با اشاره به فرا رسیدن شب های پرفیض قدر اظهار داشت: قرآن کریم در شب های پرفیض قدر بر پیامبر گرامی اسلام نازل شده است.

امام جمعه ورامین افزود: نبی مکرم اسلام(ص) برای پاسداری از کلام وحی زحمات و رنج های بسیاری را متحمل شدند و امروز قرآن کریم به عنوان امانتی الهی نزد ما باقی مانده است.

وی ادامه داد: قرآن کریم که سراسر نور و هدایت است با بت پرستی و انحراف مقابله کرد و راه سعادت و خوشبختی را به انسان ها نشان داد.

محمودی در ادامه با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت امام علی(ع) یادآور شد: امام علی(ع) حق بزرگی بر گردن اسلام دارد اما مردم زمان آن حضرت، حق ایشان را نشناختند و در منطقه ای نظیر شام علیه امام اول شیعیان به تبلیغ پرداختند.

وی بیان داشت: امروز نیز همین تبلیغات بر علیه ملت و رهبری و نظام اسلامی ما در جریان است و دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی از هر وسیله و ابزاری برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین تأکید کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد و در حالی که کشورهای منطقه در آتش ناامنی می سوزند، ملت ایران با تبعیت از رهبری در مسیر حق در حال حرکت است.

وی با اشاره به ضرورت حفظ وحدت و انسجام در میان ملت ایران یادآور شد: امروز حفظ و حدت و انسجام در میان ملت ایران بسیار ضروری بوده و توطئه های دشمنان راخنثی می کند  و باید همه مردم و مسئولان متوجه باشند که تندروی به نظام ضربه زده و وحدت کشور را دچار خدشه می کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با تبریک هفته قوه قضاییه از تلاش دستگاه قضا برای تحقق عدالت تشکر و بر استفاده از همه ظرفیت های ممکن برای رسیدگی سریع و دقیق به پرونده های مردم تأکید کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره رواج برخی ناهنجاری اجتماعی و اخلاقی در کشور گفت: امروز برخی بدحجابی ها و روزه خواری های علنی در جامعه گسترش پیدا کرده که این امر مایه تأسف است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار