گسترش طلاق مایه نگرانی است/در برخورد با قاچاقچیان تعارف نداریم

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم مرادطلب ظهر جمعه به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ورامین با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای کاهش طلاق در جامعه اظهار داشت:باید از همه ظرفیت های ممکن برای کاهش طلاق استفاده کرد.

دادستان ورامین افزود: امروز ریشه بسیاری از سرقت ها را باید در طلاق و مشکلات خانوادگی جستجو کرد و در این میان اگر برنامه ریزی لازم برای کاهش طلاق صورت پذیرد، سرقت نیز کنترل خواهد شد.

وی با تأکید بر این نکته که کاهش طلاق با کاهش پرونده های قضایی رابطه مستقیم دارد، ادامه داد: اگر جلوی طلاق در جامعه و میان خانواده ها گرفته شود، ۷۰ درصد از میزان پرونده های قضایی کاهش پیدا خواهد کرد.

وی متذکر شد: بنده پس از حضور ۱۳ ساله در ورامین از افزایش طلاق در این منطقه نگران هستم و امروز کم تر سارقی را می توان یافت که فرزند طلاق نباشد.

دادستان ورامین در بخش دیگری از سخنان خود به اشاره به عزم دستگاه قضایی برای مقابله جدی با قاچاق یادآور شد: قاچاق به تولید داخلی کشور ضربه می زند و باعث بیکاری نیروی کار جامعه خواهد شد.

وی بیان داشت: دستگاه قضایی در برخورد با قاچاقچیان با کسی تعارف ندارد و با جدیت در این عرصه وارد می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار