دوره های آموزشی ازدواج و کاریابی در ورامین برگزار می شود

مجید بذرافشان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به رسالت اداره ورزش و جوانان برای برنامه ریزی در حوزه غنی سازی اوقات فراغت آینده سازان کشور اظهار داشت: ایام تابستان بهترین فرصت برای برنامه ریزی در حوزه جوانان و نوجوانان است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: اداره ورزش و جوانان ورامین نیز بر اساس رسالتی که بر روی دوش خود احساس می کند از مدت ها قبل، برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را آغاز کرد.

وی ادامه داد: آمادگی باشگاه ها و فراهم کردن شرائط سالن های ورزشی برای پذیرایی از جوانان و نوجوانان و علاقه مندان به ورزش در ایام تابستان در شهرستان ورامین انجام شده است.

بذرافشان اضافه کرد: همچنین تلاش داریم تا دوره های آموزشی با موضوعاتی نظیر ازدواج، اعتیاد و کاریابی را به منظور آگاهی بخشی به جوانان و نوجوانان در سطح شهرستان برگزار کنیم.

وی بیان داشت: همچنین باید برنامه های حوزه غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به سمت خانواده ها کشیده شود و در این راستا امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده به موفقیت های خوبی برسیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار