آغاز مرحله دوم مسابقه «خانواده باحال»

مرحله دوم مسابقه «خانواده با حال» با رقابت دومین گروه از شرکت‌کنندگان همچنان ادامه دارد.

 مسابقه «خانواده باحال» خندوانه همچنان ادامه دارد و این بار تیم فیروز کریمی و محمدرضا رودکی در مرحله دوم مسابقات به مصاف هم رفتند.

ابتدا فیروز کریمی با تیم 4 نفره خود در جایگاه حاضر شد و با اشاره به روحیه پهلوانی مهران رجبی که رقیب دور اول وی بود، گفت: در راستای بیانیه انصراف رجبی از رقابت، در این دور هم تیم مقابلم انصراف خود را اعلام و بابت این اتفاق عذرخواهی کرد.

 رقابت دو ورزشکار حرفه‌ای در مرحله دوم مسابقه «خندوانه


 
کریمی پس از این در خصوص عکس یکی از برادرانش که به عنوان وسیله آورده بود، بیان کرد: این عکس برادر بزرگتر من است که حدود دو سال پیش حالش بد شد و بعد فوت کرد و من به علت مشغولیتم نتوانستم به او برسم. برای همین پس از آن به خودم قول دادم که هر جا می روم و هستم عکس و یاد او با من همراه باشد.

در ادامه نوبت به شروع مسابقه که در فضای کلی یک خانه با وقایعی پیش بینی نشده همراه است، رسید و گروه کریمی کار خود را با باز کردن در برای آوردن وسیله ها شروع کرد.

بعد از اتفاقات ریز و درشت و رد و بدل شدن انواع  حرف‌ها بین مهمانان سر زده و کارگران،  خانواده محمدرضا رودکی، قهرمان جودو وارد شد.

این گروه هم بعد از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های موجود در مسابقه کار خود را به پایان رساندند تا اینکه قسمتی دیگر از «خندوانه» هم با دعای دسته جمعی حاضران در استودیو و آرزوی سلامتی و پرروزی بودن رامبد برای همه مردم ایران به پایان رسید.

باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط :

سورپرایز ویژه خندوانه در ماه رمضان!

رقابت اراکی‌ها و خراسانی‌ها در خندوانه +تصاویر

خوانندگی آقای بازیگر در «خندوانه» +تصاویر

داماد سابقه‌داری که فیروز کریمی در شب خواستگاری لو داد! +تصاویر

معرکه شهرام شکیبا در برنامه خندوانه!/عکسهای فرزند و همسر وی+تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار