دینو زوف: بوفون دروازه بان بزرگی است اما بهترین نیست

دروازه‌بان پیشین تیم ملی ایتالیا بوفون را بهترین دروازه‌بان نمی‌داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دینو زوف دروازه‌بان اسطوره‌ای ایتالیا درباره تقابل اسپانیا و ایتالیا در مرحله یک هشتم و وضعیت کشورش در این رقابت‌ها با آس گفت و گو کرد. دروازه‌بان پیشین تیم ملی ایتالیا درباره دیدار دوشنبه گفت: هیچ تیمی نباید ترس بیشتری داشته باشد. هر دو تیم از شانس یکسانی برای صعود برخور دارند. بازی برابری خواهد بود. تقابل زود هنگام دو تیم تنها بحث بی‌نتیجه‌ای است. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید دیر یا زود با بهترین‌ها  رو به رو شود.
دینو زوف در ادامه افزود: آنتونیو کونته باید از از بهترین روش ها استفاده کند. اسپانیا عادت به حفظ توپ دارد و ایتالیا باید مانع از آن بشود. هنگامی که دورتر از دروازه باشند از طریق ضد حمله ضربه می زنند. اسپانیا نسبت به چهار سال پیش که توانست ایتالیا را در فینال گل باران کند تفاوت دارد.

ایتالیا در بازی آخرش برابر ایرلند شکست خورد. دروازه‌بان اسطوره‌ای ایتالیا در این رابطه اظهار کرد: اتفاق خاصی نبود و جنبه منفی نداشت چون پیش از آن صعود کرده بودیم. دوشنبه داستان دیگری است.

سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا درباره جیان لوییجی بوفون گفت: دروازه بان بزرگی است اما بهترین نیست. نامزدهای زیادی برای بهترین ها وجود دارند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار