X بستن تبلیغات
5. Fixed

تخلف آشکار موسسه اعتباری آرمان ایرانیان + تصویر

موسسه اعتباری آرمان ایرانیان در تبلیغات محیطی خود تخلفی آشکار مرتکب شده است.این در حالی است که تعاونی های الزهرا و بدر توس ...

موسسه اعتباری آرمان ایرانیان در تبلیغات محیطی خود تخلفی آشکار مرتکب شده است.این در حالی است که تعاونی های الزهرا و بدر توس شرایط مطلوبی نداشته و مشتریان و سپرده گذاران این تعاونی اعتبار ها نارضایتی خود را از مدیران موسسه آرمان ایرانیان اعلام کرده اند.

این موسسه اعتباری چند ماهی که در حال طی مراحل نهایی خود است که در آخرین موارد تغییر نام از موسسه اعتباری آرمان ایرانیان به موسسه اعتباری کاسپین می باشد.

همچنین یکی دیگر از اقداماتی که این موسسه می بایست انجام بدهد تا مجوز نهایی خود را دریافت کرده و در بین موسسات مجاز قرار گیرد سر و سامان دادن به تعاونی اعتبارهای الزهرا، بدر توس و همچنین پیوند می باشد.اما جالب است بدانید در حالی که این موسسه شرایط لازم برای قرار گرفتن در لیست موسسات اعتباری مجاز را هنوز کسب نکرده و مورد تایید بانک مرکزی نیز نیست در اقدامی جالب توجه تبلیغات محیطی خود را با عنوان مجوز دار آغاز کرده است.

بر اساس بیلبورد تبلیغاتی که در یکی از بهترین نقاط شهر مشهد توسط این موسسه نصب شده است پیام زیر را به مخاطبان القا می کند:
 

0uwrs4lqoctrd7smsl1.jpg


"موسسه اعتباری آرمان ایرانیان (فردوسی و فرشتگان)، و اینک حضور در جمع موسسات اعتباری و بانک های مجاز کشور"

این در حالی است که اساسا هنوز بانک مرکزی این موسسه را تایید نهایی نکرده و نامی از این موسسه در سایت بانک مرکزی به عنوان بانک ها و موسسات مجاز نیست. همچنین در صورتی که بانک مرکزی بخواهد به این موسسه مجوز رسمی بدهد باید نام موسسه اعتباری کاسپین (که چندی پیش در مجمع فوق العاده برگزیده شد) را برای خود تبلیغ کند.

این در حالی است که گفته می شود تعاونی های الزهرا و بدر توس شرایط مطلوبی نداشته و مشتریان و سپرده گذاران این تعاونی اعتبار ها در تماس با پایگاه خبری اخبار بانک نارضایتی خود را از مدیران موسسه آرمان ایرانیان اعلام کرده اند.

از دیدگاه بانک مرکزی ، موسسات مجاز فعال در بازار پول در لیست زیر بیان شده است :

موسسات اعتباري :

موسسه اعتباري توسعه - موسسه اعتباري کوثر مرکزي - موسسه اعتباري عسکريه  - موسسه اعتباري نور


بانک تجاري دولتي  :

بانک سپه- شرکت دولتي پست بانک - بانک ملي ايران


بانك هاي تخصصي دولتي :

بانك توسعه صادرات ايران - بانك صنعت و معدن - بانك كشاورزي  - بانك مسكن - بانك توسعه تعاون 


بانکهاي غير دولتي  :

بانک اقتصاد نوين - بانک پارسيان - بانک کارآفرين - بانک سامان - بانک پاسارگاد - بانک سرمايه - بانک سينا 


بانك هاي قرض الحسنه :

بانك قرض الحسنه مهر ايران - بانك قرض الحسنه رسالت

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار