اجرای کنسرت در اقیانوس منجمد شمالی!

خرس ها و نهنگ های قطب شمال این هفته یک لذت واقعی را این هفته تجربه کردند. پیانیست و آهنگساز مشهور جهانی «لودویکو اناودی» یک کنسرت تاریخی در محیط زیست بکر قطب شمال اجرا کرد.

برترین ها: خرس ها و نهنگ های قطب شمال این هفته یک لذت واقعی را این هفته تجربه کردند. پیانیست  و آهنگساز مشهور جهانی «لودویکو اناودی» یک کنسرت تاریخی در محیط زیست بکر قطب شمال اجرا کرد. او گرند پیانوی باشکوه خود را روی یک قایق چوبی شناور قرار داد، و آکوردهای گوش نواز خود را با 8 میلیون صدا از سراسر جهان که از دولت ها خواستار نجات قطب شمال بودند همراه کرد. 

این منطقه یک ثروت جهانی است که با تنوع زیستی، حیات وحش منحصربفرد و تعدیل آب و هوا شناخته شده است. دوهفته قبل، یک کشتی صلح سبز که «طلوع قطب شمال» نام داشت حامل پیام هایی از سراسر جهان بود که خواستار پایان بهره برداری، حفاری های غیرضروری نفت و ماهیگیری های ویرانگر در این منطقه بودند. هنگامی که این کشتی در حال عبور از اسوالبارد (Svalbard) نروژ بود این آهنگساز مشهور ایتالیایی توانست کنسرت جنجال برانگیز خود را برگزار کند. هم اکنون هیچ تدبیر قانونی برای جلوگیری از توسعه و تخریب این منطقه وجود ندارد. 

اجرای کنسرت بر روی اقیانوس منجمد شمالی!اجرای کنسرت بر روی اقیانوس منجمد شمالی!اجرای کنسرت بر روی اقیانوس منجمد شمالی!اجرای کنسرت بر روی اقیانوس منجمد شمالی!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار