ماجرای جنجالی مردان غول پیکر در مصر+تصویر

انتشار یک فیلم و چند عکس از دو مرد غول پیکر در یکی از خیابان های شهر جیزه مصر و در نزدیکی یک نانوایی و منتهی به اهرام سه گانه، سر و صدای زیادی میان کاربران شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

آفتاب‌‌نیوز :

این تصاویر، دو مرد غول پیکر را نشان می دهند که بنا به گزارش روزنامه دیلی میل، حدود دو نیم متر طول دارند.

این روزنامه در ادامه با اظهار تعجب از چنین تصویری این پرسش را مطرح می کند که: «آیا الهه های باستانی بین النهرین بازگشته اند؟!».

 نکته جالب و البته ترسناک این فیلم و عکس ها این است که دو مرد غول پیکر در نقطه مقابل و عکس هم حرکت می کنند و نسبت به هم با وجود شباهت عجیبی که دارند، بی تفاوت هستند؛ گویی همدیگر را نمی شناسند.

ماجرای جنجالی مردان غول پیکر در مصر+تصویر

برخی می گویند این دومرد غول پیکر محافظان باستانی اهرام مصر هستند که در طول قرن ها زنده مانده اند و حالا از مکان خود بیرون آمده و با لباس های مبدل به استراحت و تفریح می پردازند و شاید دلایل دیگری  نیز وجود دارد که ما نمی دانیم!

به گزارش «تابناک»،شاید داستان عجیب و حیرت انگیزی در ورای آن وجود دارد که در حال رخ دادن است؛ درست مثل داستان های هزار و یک شب، شما چه فکر می کنید؟!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار