تماشا کنید: آموزش FIFA 16 – باز کردن پک ها در آلتیمیت تیم

بخش آلتیمیت تیم فیفا 16، یکی از پرمخاطب‌ترین بخش‌های آن است که در آن باز کردن بسته‌های مختلف پر از بازیکن و آیتم‌های دیگر، یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌هایش محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا نکاتی را که در هنگام باز کردن بسته‌ها باید به خاطر داشته باشید، مرور کنیم.

یکی از اساسی‌ترین قسمت‌های بخش آلتیمیت تیم فیفا 16 یا همان FUT، باز کردن بسته‌های مختلف است که مکانیزم اصلی FUT نیز بر اساس آن طراحی شده است. بسته‌های متعددی در بازی وجود دارند و خود کمپانی EA Sports نیز به مناسبت‌های مختلف، بسته‌های خاصی را در بازی قرار می‌دهد. گیمر با باز کردن این پک‌ها،‌ به آیتم‌ها و بازیکنان مختلفی دست پیدا می‌کند که می‌تواند با استفاده از آنها یا فروش آنها، کم کم تیم رویایی خود را بسازد.

اما شما به عنوان یک گیمر بخش آلتیمیت تیم، نباید بدون در نظر گرفتن جوانب مختلف، بسته‌ها را باز کنید. با یکی دیگر از ویدیوهای سری آموزش‌های فیفا 16 زومجی همراه باشید تا به شما نحوه باز کردن پک‌ها و نکاتی را که باید در نظر داشته باشید، آموزش دهیم:

دانلود 360p | دانلود 720p

صداگذاری از زومجی بر اساس ویدیو‌های رسمی استودیو EA Sports

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار