مطالب منتسب به امام جمعه اردبیل در خصوص مسکن مهر حقیقت ندارد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، در این بیانیه که عصر پنجشنبه منتشر شد، آمده است: «اخیرا بعضی از ارباب رسانه مطلبی از نماینده ولی فقیه در استان در خصوص مسکن مهر منتشر ساخته که استنباط شخصی خبرنگار و مصداق تفسیر «ما لایرضی صاحبه» بوده و افترای آشکار و عاری از حقیقت است».

این بیانیه با اشاره به اصل اظهارات مطرح شده از سوی امام جمعه اردبیل تاکید کرده است: «نماینده ولی فقیه در استان در یکی از سخنرانی های ماه رمضان، نبود قرارداد دقیق حقوقی کشوری برای تحویل مسکن مهر و احاله آن به سلیقه هیئت های مدیره را موجب مشکلاتی برای خانواده ها و زمینه ساز سوء استفاده برای بعضی از هیئت های مدیره دانسته بود».

در ادامه این بیانیه نیز اضافه شده است: «متأسفانه برداشت شخصی و ظنی از این سخن و زیرسوال بردن تمام هیئت مدیره های مسکن مهر در کشور توسط این رسانه از جهات عدیده، ظلم بین، اضاعه حق و باورسوزی و زیرسوال بردن خدمات افراد خدوم و شایسته و مخصوصا زیرسوال بردن اصل برنامه شایسته، حیاتی و ماندگار مسکن مهر می باشد.

در این خصوص اهل رسانه را به رعایت دقت و تقوا در خبر رسانی و اجتناب از اضاعه حقوق افراد خدوم در عرصه های مدیریتی کشور و این رسانه محترم را به جبران مافات توصیه می نمائیم».

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار