X بستن تبلیغات
5. Fixed

هتک حرمت وحشیانه دختر 17 ساله / قاتل جسد نیمه برهنه دختر را در اتاق خواب پدرش انداخت

ساعت 24-مردی که خود را بی شباهت به "جان تراولتا" خواننده و بازیگر معروف امریکایی نمی داند 33 سال پیش دختر 17 ساله ای را به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز قرار داده و سپس وی را در منزل خودش به قتل رسانده است.

 جسد " Yiannoulla Yianni " در سال 1982 در خانه اش واقع در لندن کشف شد که این پرونده از آن سال تا کنون مفتوح و بی نتیجه مانده است. طبق اظهارات شاهدان این دختر قبل از مرگ در حال صحبت با مرد مدیترانه ای دیده شده که سپس همسایگان متوجه صدای فریاد از خانه آنها شده اند. قاتل متواری " جیمز وارناک" 56 ساله بعد از 33 سال با کمک DNA بازداشت شده است. مردی که خود را شبیه جان تراولتا می داند چهارشنبه گذشته به اتهام تجاوز و قتل دختر نوجوان حدود 33 سال پیش در دادگاه حاضر شد. قاتل سنگدل قربانی را در خانه خودش در همپستید، شمال لندن مورد تجاوز قرار داده و سپس به قتل رسانده و جسد وی را نیمه برهنه روی تخت پدر و مادر قربانی رها کرده بود. پدر و مادر این دختر نوجوان هنگام بازگشت به منزل با جسد دخترشان مواجه شده اند. با گذشت بیش از 3 دهه از وقوع این جنایت اما این پرونده تا کنون مختومه نشده تا اینکه با پیشرفت دانشمندان در زمینه علم دی ان ای، سال گذشته پلیس با کمک تطابق دی ان ای آثار قاتل روی روتختی با دی ان ای وارناک موفق به بازداشت وی شد. در آغاز جلسه دادگاه گفته شده که که مقتول در یک خانواده یونانی سنتی پرورش یافته بود که تا قبل از این آزار جنسی حتی دوست پسر نیز نداشته است. روز جنایت آگوست سال 1982 والدین این دختر نوجوان الی و جورج در مغازه تعمیر کفش شان مشغول به کار بودن که مادرش وی را برای تهیه غذا به منزل می فرستد. وی دم منزل شان در حال گفتگو با مردی غریبه مشاهده می شود و 20 دقیقه بعد این گفتگو صدای فریاد از منزل این خانواده شنیده می شود. پرونده قتل این دختر از آن سال تا کنون حل نشده باقی مانده، پدر قربانی نیز 6 سال بعد بدون دیدن برقراری عدالت درخصوص پرونده دخترش چشم از جهان فرو بست. طی جلسه دیروز متهم خود را بی شباهت به بازیگر امریکایی ندانسته و در دفاع از خود اذعان داشته با این دختر در مغازه پدرش در حالی که کفشی را برای تعمیر برده بود آشنا شده بود. طبق اظهارات اش با قربانی آشنایی دیرینه داشته و چندین بار رابطه جنسی داشته اند که این ارتباط توسط دختر نوجوان از خانواده اش پنهان شده است. دادگاه وارناک از کمدن واقع در شمال لندن به اتهام تجاوز و قتل به رغم انکار همچنان ادامه دارد.

رکنا

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار