پیشنهاد رجا پس از حادثه اتوبوس سربازان

یک روز پس از حادثه تلخ سقوط اتوبوس حامل سربازان وظیفه به دره و کشته شدن ۱۹ تن از آنان، یک شرکت ریلی اعلام آمادگی کرده جابجایی سربازان در سراسر کشور را از طریق قطار اجرایی کند.

خبرگزاری ایسنا: یک روز پس از حادثه تلخ سقوط اتوبوس حامل سربازان وظیفه به دره و کشته شدن ۱۹ تن از آنان، یک شرکت ریلی اعلام آمادگی کرده جابجایی سربازان در سراسر کشور را از طریق قطار اجرایی کند.

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و نهادهای مسئول، آماده جابجایی سربازان کشور با قطارهای رجا هستیم.

سید حسن موسوی نژاد با اعلام این خبر افزود: به دنبال حادثه تلخی که طی آن ۱۹ سرباز عزیز کشورمان جان خود را از دست دادند، آمادگی داریم سربازان کشور را با قطارهای رجا در نقاط مختلف کشور جابجا کنیم.

وی ضمن عرض تسلیت جان باختن تعدادی از سربازان کشور در این سانحه گفت: هرگاه حادثه‌ای در جاده‌های کشور رخ می‌دهد و جان تعدادی از هموطنانمان به خطر می‌افتد؛ متاثر می‌شویم و تاسف می‌خوریم از این که چرا فرزندان این کشور این گونه بی‌دلیل جان خود را از دست می‌دهند.

مدیرعامل رجا اظهار کرد: بسیاری از جابجایی ها می‌تواند با کمک حمل و نقل ریلی و توسط شرکت رجا انجام شود تا هم خطرات آن کاهش یابد و هم ایمنی و آسایش جوانان کشورمان که به مناطق مورنظر خود برای طی دوران خدمت اعزام می‌شوند؛ فراهم شود.

موسوی‌نژاد از آمادگی شرکت رجا برای انجام جابجاییهای مرتبط با ستاد کل نیروهای مسلح توسط این شرکت خبر داد و گفت: به عنوان مدیر شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام آمادگی می‌کنم که با همکاری نهادهای مسئول، هر قدر از این جابجاییها را که امکانپذیر است با قطار انجام دهیم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار