رونی: انگلیس باید زهردارتر باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان انگلیس اعتقاد دارد که این تیم باید در خط حمله زهردارتر باشد.

به گزارش وبسایت نود، وین رونی در نشست خبری که امروز در محل اردوی تیم ملی انگلیس در فرانسه برگزار شد درباره نیمکت نشینی در بازی مقابل اسلواکی گفت:" مربی تنها به من استراحت نداد. پنج بازیکن دیگر هم روی نیمکت نشستند. مربی برای آماده نگه داشتن بازیکنان چنین تصمیمی گرفت. با مربی موافقم که 23 بازیکن خوب در اختیار داریم و باید اسلواکی را شکست می دادیم.

ما به مرحله یک هشتم رسیدیم و تنها این اهمیت دارد. به تصمیم روی هاجسون احترام می گذارم. به عنوان بازیکن می خواهم در همه بازی ها به میدان بروم اما باید به تصمیم مربی احترام گذاشت. برای بازی مقابل ایسلند کاملا آماده هستم.

باید از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم. اگر اینکار را نکنید نمی توانید نتیجه خوبی کسب کنید. در مرحله حذفی باید از موقعیت هایی که بدست می آوریم استفاده کنیم. اعتماد بنفس بالایی داریم و باور داریم که می توانیم تا مراحل پایانی جام پیش برویم. در مقابل تیم های بزرگ بهترین علکردمان را ارائه می دهیم و برای همین با هیجان و اتمادبنفس به قرعه های پیشرو نگاه می کنیم."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار