X بستن تبلیغات
5. Fixed

برانکو گفت برای کمک به پرسپولیس بیا/ بازی کردن جلوی 100هزار نفر حس و حال دیگری دارد

  به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، محمدامین آرام‌طبع پس از امضای قرارداد با پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت این باشگاه، گفت: پرسپولیس را دوست داشتم و به این تیم آمدم تا سال خوبی را با هواداران این تیم رقم بزنم و امیدوارم خاطرات تلخ فصل قبل را با قهرمانی در لیگ و سربلندی در ‌آسیا جبران کنم.

وی ادامه داد: پیشنهاداتی از تیم‌های دیگر داشتم اما صحبت‌هایی که با علی دایی انجام دادم او به من گفت به پرسپولیس برو چون می‌توانی به این تیم کمک کنی. با برانکو هم صحبت کردم که او گفت برای کمک به پرسپولیس بیا و تأکید کرد که تو را نیاوردم که بیرون بنشینی و باید نفر اول باشی و من هم در پاسخ گفتم که هر جا بودم در پست خودم نفر اول بودم ان‌شاءالله امسال هم خوب باشم که هواداران از عملکردم راضی باشند.

آرام‌طبع گفت: روبروی استقلال و پرسپولیس بازی کردم و معتقدم که هواداران پرسپولیس فوتبال را خوب می‌فهمند که امیدوارم سال خوبی را با آنها داشته باشیم.

بازیکن جدید پرسپولیس گفت: مطمئناً بازی کردن جلوی صد هزار نفر که پرچم قرمز را تکان می‌دهند حس و حال دیگری دارد و امیدوارم این رویا را با آنها عملی کنیم و ان‌شاءالله خوب بازی کنم تا در دل هواداران جا پیدا کنم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار