پیام تسلیت وزیر دفاع به مناسبت درگذشت تعدادی از سربازان در سانحه جاده ای

پیام تسلیت وزیر دفاع به مناسبت درگذشت تعدادی از سربازان در سانحه جاده ای وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی درگذشت تعدادی از سربازان وظیفه در سانحه جاده ای را تسلیت گفت.

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی درگذشت تعدادی از سربازان وظیفه در سانحه جاده ای را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از یرنا ، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان در این پیام تسلیت، با پاسداشت نقش سربازان وظیفه در حراست از میهن اسلامی و خدمات موثر و شایسته آنان در بخش های مختلف نیروهای مسلح تصریح می کند: درگذشت جمعی از فرزندان رشید و عزیز این مرز و بوم در سانحه تصادف اتوبوس مایه تاسف و تاثر شدید اینجانب گردید.
وزیر دفاع همچنین با تسلیت و تعزیت این حادثه تاسف بار به محضر فرماندهی معظم کل قوا، خانواده های داغدار و فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران برای قربانیان این سانحه رحمت واسعه الهی، برای بازماندگان صبر و شکیبایی و برای مصدومان صحت و سلامتی کامل از درگاه ربوبی مسئلت نموده است.

دو دستگاه اتوبوس حامل سربازان مرکز آموزش صفر - پنج کرمان روز گذشته (چهارشنبه) در کیلومتر 15 جاده نی ریز - کرمان و کیلومتر 65 جاده سروستان - شیراز واژگون شد که در نتیجه آن 15 نفر از سربازان نیروی زمینی ارتش جان خود را از دست دادند

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار