مزیت‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل+تصاویر

آشپزخانه اپن، مزایا و معایب خود را دارد. از طرفی، فقدان فضای خصوصی می‌تواند برای افراد دردسرساز باشد.

 مزیت‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل

 مزیت‌های آشپزخانه اپن و چیدمان آن

 ‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل


 آشپزخانه اپن، مزایا و معایب خود را دارد. از طرفی، فقدان فضای خصوصی می‌تواند برای افراد دردسرساز باشد. با این وجود در آشپزخانه احتیاج مبرم به فضای خصوصی نیست. در حقیقت، خیلی هم لذت بخش است که بتوان مراحل پخت غذا را از نزدیک مشاهده کرد! از طرف دیگر، شما می‌توانید فضای نگهداری لوازم خود را تا هرکجا که می‌توانید امتداد دهید. در این مطلب پنج نمونه از آشپزخانه‌های دکور و چگونگی چیدمان آنها را برای‌تان آماده کرده‌ایم.

 v

این آشپزخانه، اساساً کل دیوار را اشغال کرده است. اتاق نشیمن با آشپزخانه شریک شده و هر دو مکان به‌ طور پلانی هموار دیده می‌شوند. به این سقف نگاه کنید که چگونه در امتداد دو اتاق قرار گرفته است... . آشپزخانه سقفی سفید دارد و دیوارهای سفیدرنگ آن نیز باعث ایجاد نمایی روشن در خانه شده‌اند.

 ‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل

در نمونه بعدی، هیچ عنصر دکوری وجود ندارد که بتواند آشپزخانه را از سایر نقاط متمایز کند. با این وجود، نمای جزیره آشپزخانه، خودش یک فروشگاه به حساب می‌رود! همچنین مکانی برای صرف صبحانه است. در این نمونه، پلان اپن، بسیار منفعت بخش بوده زیرا که تمام مشکلات صاحب‌خانه را حل کرده است.

 ‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل

این آشپزخانه اپن و اتاق نشیمن، دکور و نمایی پیوسته دارند. تمام اتاق دارای دیوارهای توسی بوده و در ترکیب با کف‌بندی چوبی تیره، تضادی هماهنگ ایجاد کرده است. تمام رنگ بندی خانه، از توناژهای خاکستری انتخاب شده‌اند و آشپزخانه بخش پشت اتاق را اشغال کرده است.

‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل

این نمونه، یک آشپزخانه اپن سنتی است که از طریق منطقه غذاخوری با سایر اتاق‌ها در مشارکت است. مهمترین عنصر چشم گیر، وجود سقف زاویه‌دار چوبی است. همین سقف، گرمی و صمیمیت خاصی در فضا ایجاد کرده است.

 ‌های آشپزخانه اپن واصول چیدمان آن به شیک ترین مدل

نمونه آخر، یک آشپزخانه نیمه معاصر با پلان اپن است. در این آشپزخانه، قسمت جزیره ای آشپزخانه با اثاثیه اس تکمیل شده که با سایر اثاثیه خانه و مبلمان در هارمونی هستند. کوسن‌ها با میز غذاخوری و صندلی‌ها تضادی آشکار ایجاد کرده اند و کانتر آشپزخانه نیز همچون فضایی برای نگهداری لوازم ضروری آن در نظر گرفته شده است.

منزل

اخبار مرتبط:

 جدیدترین ایده ها برای طراحی آشپزخانه مدرن و شیک ایرانی+تصاویر

اصولی برای دکوراسیون آشپزخانه‌های اپن!

دکوراسیون آشپزخانه اُپن زیبا + تصاویر

10 بی نظمی در آشپزخانه که آزارتان می دهد! +تصاویر

چند اشتباه زنانه در آشپزخانه!!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار