تفاهمنامه همکاری سایبری آمریکا و رژیم صهیونیستی

به گزارش فارس، رژیم صهیونیستی و ایالات متحده تفاهمنامه همکاری دفاع سایبری با هدف ارتباط عملیاتی همزمان از طریق تیم‌های واکنش اضطراری رایانه‌ای امضا کردند.

این تفاهمنامه همکاری از سوی «اِویاتار ماتانیا» رئیس اداره فضای مجازی رژیم صهیونیستی و «آلخاندرو مایورکا» معاون وزارت امنیت داخلی آمریکا امضا شد.

به نوشته وبگاه «دیفنس نیوز» بیانیه دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در این باره می‌گوید: «این تفاهمنامه بیان کننده حساسیت ارتباط نیروهای دو رژیم برای نفع بردن از مقابله موثر با تهدیدات رایج در فضای مجازی است.»

در ادامه این بیانیه آمده است که این تفاهمنامه بطور خاص نشان دهنده الزام آمریکا و اسرائیل برای گسترش و تعمیق روابط دوجانبه در زمینه دفاع سایبری است.

بر اساس این بیانیه، اسرائیل اولین رژیمی خواهد بود که به برنامه اشتراک‌گذاری شاخص خودکار می‌پیوند. این برنامه شامل سامانه‌ای است که اشتراک گذاری نشانگرهای تهدیدات سایبری را برای عملیات بازدارنده و اصلاح کننده ممکن می‌سازد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار