لیست پرسپولیس تکمیل شد

در صورت عقد قرارداد جدید با مهدی طارمى، لیست ١٨ نفره بزرگسالانش تکمیل خواهد شد.

ورزش سه: پرسپولیس در نقل و انتقالات موفق شد سیدجلال حسینى، علیرضا بیرانوند، وحید امیرى، ساسان انصارى، احسان علوان زاده، آنتونى گولچ، را به ترکیب خود اضافه کند و در صورتى که مهدى طارمى و رامین رضاییان در جمع نفرات این تیم حاضر شوند ، کار نقل و انتقالات پرسپولیس به اتمام می رسد.

با حضور محمد آرام طبع دفاع چپ سابق صبا، تنها دو جای خالی در فهرست 18 نفره بالای 23 سال باقی مانده که با طارمی و رضاییان پر می شود . طارمی بعد از سفر به ترکیه قراردادش را با سرخپوشان تمدید خواهد کرد و رامین رضاییان نیز که این روزها در رویاى ادامه فوتبال در خارج از ایران است سهمیه هجدهم پرسپولیس را تشکیل خواهند داد تا نقل و انتقالات این تیم نهایى شود.

جالب اینکه پروژه جذب مهاجم خارجی با حضور طارمی از دستور کار خارج خواهد شد.

علیرضا بیرانوند، آلکساندر لوبانف، رامین رضاییان، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، ،محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع خواه، ساسان انصاری، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، احمد نور الهی، امید عالیشاه،  گولچ، محمد آرام طبع و رضا  خالقی فر 17  بزرگسال فعلی پرسپولیس  هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار