X بستن تبلیغات
5. Fixed

اطلاعاتی جدید از قابلیت های Horizon: Zero Dawn منتشر شد

سازنده ی بازی جدید Horizon: Zero Dawn آقای Mathijs de Jonge به تازگی در توییتر توضیحاتی جدید در رابطه با قابلیت های مختلف و ویژگی های منحصر به فرد آن داده است.

اول از همه ایشان توضیح دادند که درون بازی سلاح های مختلفی در اختیار بازیکن قرار دارد که در دو قسمت سنگین و سبک دسته بندی می شوند و هر یک از آن قابلیت های جداگانه ای دارند.

چندین سلاح سنگین و بزرگ درون بازی وجود دارد که از آن ها برای ارزیابی ماشین های درون بازی استفاده می شود. همانطور که پیش از این نیز ذکر شده بود ماشین های درون بازی خطرناک هستند بنابراین با استفاده از این دستگاه شما می توانید آن ها را چه زنده و چه مرده ارزیابی کنید.

اگر ماشین ها را پس از مبارزه و از بین بردن ارزیابی کنید راحت تر می توانید با آن ها مبارزه کرده و در نهایت با استفاده از بهترین سلاح ممکن آن را از بین ببرید.

پس از آن ویژگی دیگری که درون بازی وجود دارد یک پرتاب کننده ی طناب است که برای رفتن به محیط های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد. تعدادی از ماشین آلات درون بازی بزرگ و بلند هستند و برای از بین بردن آن ها باید با استفاده از این پرتاب کننده سعی کنید بر روی آن بپرید.

هم چنین می توانید با این طناب ماشین آلات را با قدرت به سمت زمین بکشید و باعث افتادن آن ها شوید که این کار نیاز به مهارت هاص و قدرت بیشتری دارد.

Horizon-1-1

اما باید بدانید که با این کار نه تنها طناب می تواند باعث شکسته شدن بخشی از ماشین آلات که به آن متصل شده بشود, بلکه پس از کشیدن و انداختن آن با ضربه ای ناگهانی به زمین آسیب بسیاری می بیند.

اما دقت داشته باشید که برای این کار نیاز است تا اندازه ی طناب را متناسب با ارتفاع و بلندی ماشین آلات تنظیم کنید تا در هنگام حمله دچار مشکل نشوید.

در نهایت Mathijs توضیح داد که لباس های مختلفی درون بازی وجود دارد و شما می توانید پوشش کاراکتر خود را متناسب با مکانی که در آن حضور دارید, انتخاب کنید.

نکته ی جالب این است که شهر قبیله درون بازی پوشش مختص به خود را دارد و گاهی شما باید برای ورود به آن ها شبیه به مردمآن قبیله لباس بپوشید. برای این کار می توانید از آیتم ها و لباس هایی که در طول بازی به دست می آورید استفاده کرده و یا این که با غارت کردن از مکان های مختلف بازی به این لباس ها دسترسی پیدا کنید.

در کنار آن بازرگانانی با نام Merchants درون بازی وجود دارند که در مناطق خاصی از بازی می توانید آن ها را پیدا کرده و لباس هایی متناسب با پوشش اصلی یک قبیله را از آن ها دریافت کنید.

این بازی زیبا برای انتشار در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای کنسول PS4 برنامه ریزی شده و هم اکنون در حال توسعه می باشد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار