X بستن تبلیغات
5. Fixed

سرور های بازی The Division هم اکنون برای تعمیر و نگه داری غیرفعال می باشند

همانطور که یوبی سافت اعلام کرده بود, امروز از ساعت ۱۱:۳۰ صبح به وقت تهران, سرور های بازی The Division غیرفعال شدند تا باری دیگر برای تعمیر و نگه داری مورد بررسی قرار بگیرند.

یوبی سافت در پستی در انجمن خود اعلام کرد که این غیرفعال شدن سرور ها به دلیل بهینه سازی آن و هم چنین مرتب کردن پایگاهداده ی بازی برای جلوگیری از هر گونه اخلال در آن, صورت گرفته و به زودی در ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران دوباره قابل استفاده می باشند.

این شرکت هم چنین اعلام کرد که انتظار نداشته باشید پس از فعال شدن سرور ها تغییر ی در گیم پلی اصلی بازی ایجاد شود چرا که این قعطی تنها برای تعمیر سرور ها می باشد.

علاوه بر آن اخیرا جزئیات جدید و تاریخی برای انتشار اولین بسته ی الحاقی بازی The Division به اشتراک گذاشته شد. بروزرسانی ۱٫۳ بازی The Division دارای قابلتی ویژه بوده و در کنار آن تعدادی محتوای اضافی جدید هم به بازی اضافه می کند که از جمله مهم ترین آن ها تغییراتی در گیم پلی و رفع مشکلات درون بازی می باشد.

The-Division-Underground3

این آپدیت هم چنین سلاح های جدید به بازی اضافه کرده و مجموعه ای از آیتم ها و تجهیزات مختلف را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. با این حال یوبی سافت به زودی اطلاعات بیشتر از سیستم تغییر در تعادل سلاح های درون بازی را نیز به اشتراک می گذارد پس باید فعلا منتظر باشیم.

اگرچه بسته ی الحاقی Underground در ابتدا در تاریخ ۲۸ ژوئن تنها برای نسخه های Xbox One و PC بازی The Division در دسترس کاربران قرار می گیرد, اما در تاریخ ۲ آگوست بر روی کنسول PS4 نیز قابل اجرا می باشد.

البته لازم به ذکر است که آپدیت ۱٫۳ این بازی در تاریخ معین شده بر روی تمامی پلتفرم های The Division قابل اجرا و استفاده می باشد و قرار است تا مشکلات مختلف درون بازی را برطرف سازد.

در کل قرار است سه بسته ی الحاقی برای بازی The Division ارائه شود که Underground اولین آن ها بوده و طبق توضیحات یوبی سافت در E3 دومین بسته نیز Survival نام گرفته است, اما هنوز اطلاعات دیگری درباره ی آن به اشتراک گذاشته نشده است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار