X بستن تبلیغات
5. Fixed

تحول قطعه‌ سازی با اجرایی شدن قراردادهای جدید خودرو

با توجه به قراردادهای جدید خودروسازان کشور با بزرگان اروپا و تولید خودروهای روز، صنعت قطعه‌سازی در ایران متحول می‌شود.

تحول قطعه‌ سازی با اجرایی شدن قراردادهای جدید خودرو به گزارش اخبار خودرو به نقل از دنیای اقتصاد ،با توجه به قراردادهای جدید خودروسازان کشور با بزرگان اروپا و تولید خودروهای روز، صنعت قطعه‌سازی در ایران متحول می‌شود.

عضو هیات علمی دانشکده خودرو دانشگاه علم وصنعت ایران گفت: با توجه به قراردادهای جدید خودروسازان کشور با بزرگان اروپا و تولید خودروهای روز، صنعت قطعه‌سازی در ایران متحول می‌شود.

امیرحسن کاکایی افزود: در قراردادهای جدید، خودروهایی وارد بازار ایران خواهند شد که از تکنولوژی بالایی برخوردارند و اجرایی شدن این قراردادها باعث می شود سطح صنعت قطعه‌سازی کشور بالا رفته و قطعات با فن‌آوری روز به تولید برسند.

او گفت: در چنین شرایطی بهتر است تا قطعه‌سازان کشور با مطالعه قراردادهای خودرویی به سمتی حرکت کنند که بتوانند قطعات مورد نیاز این خودروها را به تولید رسانده و با گرفتن شرکای تجاری اروپایی سطح کیفی محصولات خود را با آنها برابر کرده و به صادرات در بازارهای جهانی بیاندیشند.

کاکایی افزود: صنعت قطعه‌سازی ایران در دولت گذشته با توجه به افزایش درآمدهای نفتی و واردات قطعه از چین به کما رفت که به نظر می‌رسد قراردادهای جدید صنعت خودرو می‌تواند قطعه‌سازان را هوشیار کرده و به آنها زندگی دوباره بخشد.

او گفت: اتفاق مهمی که در این صنعت رخ می‌دهد این است که صنعت قطعه‌سازی کشور جهش بزرگی در خصوص تکنولوژی طی خواهد کرد و قادر است تا با جوینت شدن و گرفتن شرکای تجاری قوی، ایران را به یکی از قطب‌های تولید قطعات استاندارد رنو و پژو تبدیل کند.

تحول قطعه‌ سازی با اجرایی شدن قراردادهای جدید خودرو

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار