سخنگوی وزارت بهداشت: خبرنگاران سلامت وابستگی‌های جناحی را کنار بگذارند

سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: خبرنگاران سلامت وابستگی‌های جناحی را کنار بگذارند.

به گزارش ایسنا، ایرج حریرچی در مراسم افطاری وزارت بهداشت و اصحاب رسانه، با بیان اینکه خبرنگاران سلامت باید وابستگی‌های جناحی را کنار بگذارند، اظهار کرد: آنها باید ببینند هرپیامی که می‌رسانند چه تاثیری بر سلامت مردم دارد. ما باید دعواهای سیاسی را به سیاسیون واگذار کنیم و به فکر سلامت مردم، و در اولویت سلامت محرومین و آسیب دیدگان باشیم

وی ادامه داد: ما تلاش کردیم از زمانی که نشست‌های هفتگی وزارت بهداشت آغاز شد سوال هیچ خبرنگاری را مطرح شده وا نگذاریم. قریب به اتفاق همه را نیز پاسخ دادیم. همچنین تلاش کردیم به تاسی از نظرات دکتر هاشمی صداقت، راستگویی و پاک دستی را سرلوحه کار قرار دهیم.

حریرچی در پایان تصریح کرد: انتظار بی‌جایی نخواهیم داشت اگر بخواهیم حوزه سلامت را با صداقت، صمیمیت، یکدلی و یکرنگی پیش ببریم.

به گزارش ایسنا، این مراسم با حضور وزیر بهداشت و جمعی از اصحاب رسانه‌ در موزه تاریخ علوم پزشکی در حالی برگزار شد که خبرنگاران حوزه سلامت سالروز تولد دکتر یونس شکرخواه استاد روزنامه نگاری نوین را جشن گرفتند و دکتر شکرخواه کیک 58 سالگی خود را در جمع خبرنگاران حوزه سلامت و مسئولان وزارت بهداشتی برید.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار