تشریح برنامه‌های هفتم تیر و راهپیمایی روز قدس در استان بوشهر

نصرالله شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان قرار داریم که دارای برکات بسیار زیادی است و همه ما باید تلاش کنیم که از برکات این ماه عزیز بیشترین بهره را ببریم.

وی با اشاره به نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، خاطرنشان کرد: تمام مسلمانان جهان در این روز بار دیگر همبستگی خود را اعلام می‌کنند و شاهد برگزاری برنامه راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف جهان هستیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه امسال نیز مردم مسلمان جهان حضوری گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس خواهد داشت، بیان کرد: در ایران اسلامی نیز مردم شهرها و روستاهای مختلف همبستگی خود با قدس را به جهانیان نشان خواهند داد.

وی از سخنرانی سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر خبر داد و افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرها و روستاهای استان بوشهر با شکوه بسیار زیادی برگزار خواهد شد.

شفیعی از برگزاری مراسم سالگرد شهدای هفتم تیر در استان بوشهر خبر داد و گفت: عباس حیدری و میربهزاد شهریاری نمایندگان استان بوشهر بودند که در هفتم تیرماه به شهادت رسیدند و به همین منظور مراسمی در استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسم روز هفتم تیر استان بوشهر شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در روستای بحیری شهرستان دشتی با سخنرانی آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از چاپ کتاب زندگی شهید میربهزاد شهریاری خبر داد و خاطرنشان کرد: این کتاب هفتم تیرماه رونمایی می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار