X بستن تبلیغات
5. Fixed

پزشکان بسیجی استان بوشهر پیشتاز عرصه خدمت‌گذاری هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار فتح الله جمیری صبح پنجشنبه در نشست شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: بسیج و سپاه همواره در عرصه خدمات رسانی فعال بوده است و هم‌اکنون نیز در زمینه های مختلف شاهد خدمات رسانی این قشر هستیم.

وی با اشاره به تلاش پزشکان بسیجی استان بوشهر در راه محرومیت زدایی در حوزه بهداشت و درمان مردم خاطرنشان کرد: در نقاط مختلف استان شاهد ارائه خدمات این جامعه هستیم که نقش مهمی در کاهش مشکلات درمانی مردم دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به نقش‌آفرینی پزشکان بسیجی در سطح جامعه، اضافه کرد: زیبایی‌های خدمت خالصانه در قالب بسیج نمایان است و شاهد ایثارگری پزشکان بسیجی در خدمات‌رسانی به دردمندان هستیم.

وی با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام مبنی بر خدمات رسانی به نیازمندان و محرومان، بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی نیز با الهام گرفتن از آیات و احادیث و روایات در مسیر خدمات رسانی به مردم محروم جامعه حرکت کرده است.

جمیری به نقش بسیار مهم اجرای اقدامات فرهنگی اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین کارها اجرای برنامه‌های فرهنگی است که باید به خوبی ارائه شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تاکید کرد: علاوه بر خدمات رسانی تخصصی که در حوزه درمان و بهداشت و سلامت به مردم ارائه می‌شود، انجام امور فرهنگی نیز در دستور کار است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار