پیش از آغاز فروش Steam Summer از تخفیفات ویژه ی این سایت استفاده کنید

شاید Valve هنوز این خبر را به صورت رسمی اعلام نکرده باشد, اما می دانیم که فروش تابستانی Steam Summer امروز ۲۳ ژوئن آغاز می شود. هم اکنون بایدد خود را برای تخفیفات ویژه ی خود آماده کنیم و در این بین ممکن است شما هم بخواهید هم اکنون از اعتبار خودتان برای خرید از استیم استفاده کنید.

هم اکنون در لیست فروش این هفته ی استیم, با خرید هر کارت اعتباری که برای بازی خریداری کنید یک برای خرید کارت دوم ۲۰ درصد تخفیف به شما داده می شود.

بنابراین شما دو کارتی که قیمتشان با هم برابر است را با هم خریداری کرده و در این بین به صورت کلی از ۱۰ درصد تخفیف بهره مند خواهید شد. شاید فکر کنید که ۱۰ دلار کمتر برای خرید دو کارت ۵۰ دلاری خیلی کم است, اما خب باز هم کمی صرفه جویی در پول شماست اگر ۱۰ درصد تخفیف بگیرید.

3085370-steam-

لازم به ذکر است که این پیشنهاد برای تمامی کارت های اعتبای بازی ها ارائه شده و شما می توانید در سایت های PSN, eShop یا Xbox Live از این امکان ویژه بهره مند شوید. در این بین شما هم چنین می توانید پول خود را با مقدار اعتباری که برای خرید از سایت استیم نیاز دارید مقایسه کرده و با ترکیب آن ها کارت مورد نظر خود را خریداری نمایید.

این امکان ویژه از حالا تا شنبه ۲۵ ژوئن قابل استفاده بوده و با استفاده از آن شما شانس این را دارید تا برای خرید کردن از سایت های مختلف از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار