تماشا کنید: Khaimera به لیست قهرمانان Paragon اضافه شد

تماشا کنید: Khaimera به لیست قهرمانان Paragon اضافه شد

شما می‌توانید هم اکنون شخصیت Khaimera که یک دوئل کننده قدرتمند شناخته می‌شود را برای نسخه دسترسی زودهنگام بازی Paragon تهیه کنید. تریلر جدیدی نیز از این شخصیت منتشر شده است که به معرفی هر چه بیشتر او می‌پردازد و می‌توانید آن را در ادامه مطلب تماشا کنید.

Khaimera که مبارزات خود را به صورت تن به تن در پیش می‌گیرد، اولین شخصیت دوئل کننده بازی Paragon محسوب می‌شود و با درگیری‌های نزدیک، آرایش دشمنان را بهم خواهد زد. سبک بازی با این قهرمان، به گونه‌ای است که شما ریسک زیادی را متحمل خواهید شد اما در صورت موفقیت، نتیجه بسیار خوبی از عملکرد او دریافت خواهید کرد.

از قابلیت‌های این شخصیت جدید می‌توان به Spirit Regeneration اشاره کرد که نیازی به فعال سازی ندارد و شما همیشه از آن بهره‌مند خواهید بود بدین صورت که، با زدن هر ضربه به دشمن، مقدار مشخصی سلامتی را دریافت خواهید کرد. او همچنین از یک حرکت پرشی نیز بهره‌مند است که با استفاده از آن می‌تواند بر سر حریفان خود یورش ببرد و آنها را برای مدت کوتاهی در جای خود میخکوب کند. قابلیت Unleash نیز حداکثر سرعت حمله را تا ۵ ضربه به Khaimera خواهد داد.

طبق اعلامیه اپیک، بتا گسترده بازی Paragon در تاریخ ۱۶ اوت (مصادف با ۲۶ مرداد) برگزار خواهد شد که شامل هر دو نسخه پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌شود. اگر از طریق دسترسی زودهنگام الان مشغول بازی هستید، XP شما در بتا ریست نمی‌شود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار