بیانیه جدید کی روش علیه برانکو؛ ذهن شما را دستکاری کردند / عذرخواهی کن!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، کارلوس کی روش که هنوز خشمش از اقدامات تعدادی از مربیان لیگ و در رأس آن برانکو ایوانکوویچ در لغو کردن اردوی تیم ملی فروکش نکرده در جدیدترین بیانیه خود خواستار عذرخواهی سرمربی پرسپولیس و اعتراف او به اینکه در ورود به این ماجرا فریب خورده است شد.

 

کی روش كوتاه بيا نيست و همچنان به طرق مختلف سرمربی پرسپوليس را مورد هدف قرار می‌دهد. اما او اين بار با صفت "عزيز" برانكو را مورد خطاب قرار داده كه اندكی اميدواركننده است!

 

متن بیانیه جدید کی روش به این شرح است:

 

«همکار عزیز و محترم؛ آقای برانکو

 

همانطور که می دانید ما چندین بار با هم دیدار کردیم و با وجود اقدام شگفت آور، غیراخلاقی و ناعادلانه شما درباره من با سوءاستفاده از روابط در فدراسیون فوتبال با یکی از کارمندان رده بالا، دکتر هراتیان، من هنوز همان نظر قبلی در مورد شما دارم و هنوز دلیلی برای تغییر احساس شخصی‌ام ندارم.

 

با این حال همه و خود شما هم می دانید که شما یک اشتباه بزرگ بر علیه منافع ملی داشته اید و به تصویر من از یک راه مخرب و ناعادلانه آسیب زدید.

 

من و بسیاری از افراد از پشت صحنه آگاه هستیم و می دانیم چه کسی این دام را برای شما پهن کرده است، همان کسی که در بازدید شما از ایفمارک حضور داشته و در عکس های چاپ شده در مطبوعات هم حضور دارد.

 

آقای برانکوی عزیز، من همه چیز را می دانم و حتی بیشتر از شما می دانم، اما خود شما هم می دانید که به شما دروغ گفتند و ذهن شما را دستکاری کردند تا به کارلوس کی روش حمله کنید. اما شما در این ماجرا فریب خورده اید، شما اسم مرا آوردید اما در واقع به آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال حمله کردید، به تیم ملی حمله کردید، به هیات مدیره فدراسیون و سازمان لیگ حمله کردید، آیا واقعا فکر می کنی این بر روی من و یا کار حرفه ای من تاثیری می گذارد؟

 

شما تدارک تیم ملی ایران را منفجر کردی نه تدارک تیم کارلوس کی روش را.

 

آقای برانکوی عزیز؛ کافی است، بیرون بیایید و به ما بگویید که در خانواده ای خوب تربیت شده ای، آقای برانکو شما باید در ایستادن پشت اصول و ارزش های خود شجاع و فروتن باشید، در غیر این صورت شما نمی توانید به دیگران چیزی آموزش بدهید، شما نمی توانید پشت هواداران پرسپولیس پنهان شوید چرا که آنها شایسته بهترین ها هستند.

 

برانکوی عزیز، نشان بده یک مرد واقعی هستی، یک مرد با اصول و ارزش که شجاعت عذرخواهی را دارد. همکار عزیز، انتظار ما از شما بیشتر و بهتر از این هاست.

 

یک روز پس از عذرخواهی شما زندگی دوباره به حالت عادی بازخواهد گشت، شما بهترین کار خود را برای موفقیت تیم خود و من بهترین کار خود را برای خدمت به فوتبال ایران انجام خواهیم داد و این برای همه طرفداران فوق العاده خواهد بود.

 

به امید عذرخواهی صمیمانه شما، کارلوس کی روش.»

 

 

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار