X بستن تبلیغات
5. Fixed

مراسم عروسی با شکوه یک زوج داخل آکواریوم! + تصاویر

خبرهای بسیاری از عروسی های عجیب و غریب به گوشمان رسیده است عروسی هایی که هرکدام با داشتن ویژگی منحصر به فرد به عنوان خاص ترین مراسم معرفی شده اند.زن و شوهر اهل «ساوانا» در ایالت جورجیا آمریکا عروسی شان را در زیر آ ب جشن گرفتند.

این زوج جوان مراسم عقد و ازدواجشان را در حالت غوطه ور در آب و در «آکواریوم اودوبان آمریکا» واقع در «پارک ولدنبرگ» (Woldenberg Riverfront Park) برگزار کردند.

عروسی زیر آب ، مراسم عروسی جالب ، عروسی زیر آب

خانم «جیمی کرین» عروس و آقای «بلیک بیکر» داماد، این مراسم را در تونل بزرگ شهر مایاها(the Great Maya Reef tunnel) و در برابر دیدگان خانواده ، دوستانو بازدیدکنندگان آکواریوم برگزار کردند.

مادر عروس در این باره گفت که از آنجا که آرزوها در این تونل زیرزمینی غرق در آب برآورده می شوند، امیدوار است این زوج نیز به تمام آرزوهایشان برسند!

سخنگوی آکواریوم نیز در رابطه با این مراسم عروسی گفت این مرکز شرایطی که این مرکز برای زوج های جوان فراهم می کند در نوع خود منحصربه فرد هستند از پیشنهاد ازدواج بوسیه پنگوئن تا ازدواج زیر آب.

عروسی زیر آب ، عروسی زیر آب ، ازدواج

مراسم عروسی با شکوه یک زوج داخل آکواریوم! + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار