استخدام موسسه اعتباری کاسپین سال ۹۵

موسسه اعتباری کاسپین  در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در سطح حوزه ستادی خود، از متقاضیان مایل به همکاری ، که همگام با روند توسعه و پیشرفت موسسه قادر به اجرای برنامه های  موسسه به صورت موثر باشند. بر اساس اولویت و شرایط  ذیل دعوت به همکاری می نماید.
شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان

۱-دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های اقتصاد، حسابداری، مدیریت ( مالی – بازرگانی – دولتی ) علوم بانکی ، بیمه، فناوری اطلاعات (IT )، کامپیوتر (سخت افزار – نرم افزار )  و حقوق از یکی از دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
داشتن حداقل معدل ۱۴
۲-دارای کارت پایان خدمت یا کفالت دائم غیر پزشکی  (برای متقاضیان مرد )
۳- برخورداری از سلامت کامل جسمی و روحی به تشخیص مرکز مورد تائید  موسسه
۴-عدم داشتن سوء سابقه و پیشینه کیفری
۵-داشتن حداقل سن ۲۵ سال
۶-عدم اعتیاد به مواد مخدر

توضیح

کارکنان بازنشسته شبکه بانکی کشور دارای سابقه خدمت در ادارات ستادی مشروط به اینکه حداکثر ۲ سال از تاریخ بازنشستگی  ایشان نگذشته باشد در اولویت خواهند بود .
پذیرش متقاضیان به تدریج و بر اساس نیاز موسسه ، پس از بررسی مدارک ارسالی صورت خواهد پذیرفت .
متقاضیان می توانند رزومه خود را مشتمل بر سوابق شغلی، تحصیلی ،آموزش و مهارت شغلی و .. را به همراه تصویر آخرین مدارک مربوطه  به ادرس پست الکترونیک cv@caspianci.ir ارسال نمایند.
ارسال رزومه و مدارک توسط متقاضی تعهدی برای موسسه در جذب آنها نمی نماید.

منبع: روزنامه همشهری

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار