پیام جالب کاپیتان رحمتی برای هواداران استقلال!

وبسایت رسمی برنامه نود -  مهدی رحمتی در شبکه اجتماعی خود از یکسری از اعضای مدیریتی باشگاه تشکر کرده است.

به گزارش وبسایت نود ، در روزی که وزیر ورزش درباره حضور بهرام افشارزاده در استقلال خیلی محتاط حرف زده و طوری گفته که نمی توان خیلی به حضور طولانی مدت مدیریت تیم در باشگاه امیدوار بود.

 در همان روز سایت وزارتخانه ورزش مصاحبه ای از دکتر حسینعلی قریب در حمایت از وزارت ورزش منتشر کرده ، مصاحبه ای که یکی از مجموعه مصاحبه های حمایتی از محمود گودرزی بعد از خبر کذب تغییر او در فضای مجازی بود. خبری که از سوی دولت با قدرت تکذیب شد.

حمایت قریب از عملکرد وزارت ورزش اما این شائبه که او به جای افشارزاده می آید را سر زبان ها انداخت. قریب که در دولت قبلی از سوی محمد عباسی برای فدراسیون فوتبال پیش فرستاده شد اما رای نیاورد. این خبر اما اصلا تائید شده نیست اما این پیام مهم رحمتی برای هواداران شاید در دل خود نکاتی دارد. او در این روز مهم ، برای هواداران استقلال نوشته است:«به لطف خدا و حمايت هواداراي عزيز امسال تيم خوبي بسته شده . خيلي ها زحمت كشيدن . اقاي افشارزاده ، هيات مديره محترم خصوصا اقاي جهانيان خيلي حمايت كردن .  مسئولين باشگاه ، اقاي توفيقي تلاش شبانه روزي داشتن . انشاا... بتونيم دل همه رو شاد كنيم . يا علي »

تشکر ویژه او از شهاب جهانیان که نزدیک ترین عضو هیات مدیره به وزارت ورزش است و تاکیدش بر زحمات کادر مدیریتی باشگاه در بستن تیمی خوب برای استقلال ، یعنی او به عنوان محبوب ترین بازیکن حال حاضر استقلال و لیدر آبی ها امید دارد استقلال با این کادر و در صورت تدام ماموریت شان ، به موفقیت برسد.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار