شهرستان مرند ظرفیت های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد

به گزارش خبرنگار مهر، تقی کرمی شامگاه چهارشنبه درجلسه هماهنگی همایش فرصت های سرمایه گذاری شهرستان مرند گفت: شهرستان مرند ظرفیت بسیاری برای سرمایه گذاریدرجهت ایجاد شغل پایدار برای منطقه را دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان مرند ظرفیت بسیاری برای سرمایه گذاری دارد، گفت: بسترهای مناسبی جهت سرمایه گذاری درشهرستان مرند درتمامی زمینه ها آماده شده و مرند می تواند درسطح استان در زمینه ایجاد شغل پایدار جزء شهرستانهای برتر استان باشد.

وی در ادامه افزود: شهرستان مرند دارای ظرفیت بسیار خوبی برایسرمایه گذاری بخش خصوصی بوده وآینده روشنی در انتظارشهرستان مرند می باشد.

کرمی با تاکید براینکه شهرستان مرند دارای فارغ التحصیل بسیاری است گفت: گام های درسالهای گذشته درجهت جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی گامهای برداشته شده که امیدواریم بزودی شاهد به ثمر نشستن این برنامه ها باشیم چرا که این شهرستان دارای جوانان تحصیل کرده اما بیکار است.

کرمی در ادامه تاکیدکرد: سند تدبیر و توسعه  شهرستان مرند با حضوراستاندارآذربایجان شرقی تدوین شده و درشورای برنامه ریزی استان نیز رصد می شود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت سند تدبیر و توسعه شهرستان مرند گفت: خوشبختانه دستگاه های اجرایی در خصوص سند وتدبیر و توسعه در بخشی ازحوزه ها پیشرفت خوبی داشته اند اما متاسفانه همچنان در حوزه سرمایه گذاری توفیق چندانی نداشتیم.

معاون استاندار با اشاره به مزیت برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری گفت:خروجی این همایش می تواند معیاری برای سنجش میزان اراده ما برای تحقق منویات مقام معظم رهبری درسال اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل و برنامه های دولت تدبیر وامید باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار