پلیس فتا پادشاه آبادان را دستگیر کرد

مرد ۴۷ ساله ثروتمندی که در فضای مجازی به اشاعه فحشا دست می زد و فیلم هایی مبتذل از خود و زنان را در فضای مجازی انتشار می داد از سوی پلیس آبادان دستگیر شد.

پایگاه خبری رکنا: مرد ۴۷ ساله ثروتمندی که در فضای مجازی به اشاعه فحشا دست می زد و فیلم هایی مبتذل از خود و زنان را در فضای مجازی انتشار می داد از سوی پلیس آبادان دستگیر شد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده فرمانده پلیس آبادان گفت: با گزارش هایی مبنی بر اینکه طی گزارش هایی ازستاد امر به معروف و نهی از منکر آبادان در خصوص اینکه مردی در ایستگاه ۹کوی قدس آبادان درشبکه های اجتماعی و فضای مجازی اقدام به پخش فیلم ها و عکس های مبتذل می کند و باعث اشاعه فحشا شده است.

در همین راستا ماموران شناسای ودستگیری این مرد را در دستور کار خود قرار دادند و با حکم قضایی توانستند از طریق آی پی مرد مرموز و با شگردهای مهندسی و بررسی های فنی صفحه اینستاگرام متهم شناسایی شد که مشخص شد وی علی نام دارد و از طریق فضای مجازی با گرفتن فیلم از مهمانی های مختلط شبانه، خلوت بانامحرم استفاده از مشروبات الکلی، استقاده از غذاهای حرام را در شبکه های اجتماعی پخش کرده است.

در همین راستا با شناسایی خانه متهم و مدارک لازم برای دستگیری وی ماموران با هماهنگی قضایی اکیپی ویژه با تجهیزاتی کافی به خانه متهم عزیمت کردند و زمانی که متهم درحال استراحت بود دستگیر شد و تجهزات الکترونیکی همچون دو دستگاه لب تاپ، دو دستگاه کیس کامپیوتر و نیز دودستگاه گوشی تلفن همراه و ۱۲ شیشه مشروبات الکلی کشف شد.

لازم به ذکراست درسیستم های کشف شده تعدادقابل توجهی فیلمهای مستهجن ایرانی نیز به چشم می خورد. علی که فردی کاملا پولدار ومرفه است در بازجویی ها اقرار کرد و دلیل کارهایش رااینگونه توجیه کرد که اکثر فیلم هایی که درشبکه های اجتماعی قرار داده را از کشورهای خارجی پرکرده و نمی دانسته که این کارها در ایران جرم است.

وی همچنین به خبرنگار رکنا گفت ؛ زمانی که مشروبات الکلی مصرف می کرد دیگر درحالت طبیعی نبوده و با زن هایی که وانمود می کرده از بستگانش هستند فیلمهای مبتذل تهیه کرده و درون شبکه های اجتماعی می گذاشت.

سرهنگ تقی زاده گفت: علی به دلیل اشاعه فرهنگ فحشا ، رقاصی با زنان درجشن های مختلط و مصرف مشروبات الکلی و مواد غذایی حرام به دستورقاضی پرونده با قرار یک میلیاردریالی روانه زندان شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار