تساوی پرتغال و مجارستان در نیمه نخست

نیمه نخست دیدار پرتغال و مجارستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دو تیم پرتغال و مجارستان در سومین دیدار خود در یورو 2016 برابر هم به میدان رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پرتغال که در 2 بازی قبلی نمایش خوبی در این رقابت ها نداشت، بازی را بهتر شروع کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت. اولین موقعیت بازی را ژوائو ماریو در دقیقه 6 از دست داد و نتوانست دروازه مجارهای صدرنشین و کرالی با تجربه را باز کند.

در دقیقه 8 ضربه سر په په از روی کرنر ارسالی نیز راهی به دروازه مجارستان پیدا نکرد تا همانطور که پیش بینی می شد، پرتغالی ها بازی را برتر از حریف خود شروع کرده باشند.

در دقیقه 20 زولتان گرا موفق شد با شوتی زیبا و دیدنی دروازه پاتریسیو را باز کند و مجارستان را پیش بیندازد.

در ادامه پرتغالی ها نتوانستند حملات جدی روی دروازه مجارستان داشته باشند. شوت کریستیانو رونالدو روی یک ضربه ایستگاهی شاید مهم ترین خطر جدی بود که این تیم در این نیمه از دست داد که با واکنش کرالی همراه بود.

پاس های بد هم تیمی های رونالدو باعث شد تا او خیلی از دست هم تیمی هایش کلافه باشد.

در دقیقه 40 بازی په په در موقعیت آفساید دروازه مجارها را باز کرد که داور به درستی آفساید اعلام کرد.

در نهایت این دیدار در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار