X بستن تبلیغات
5. Fixed

مارول از آینده نامعین سری بازی Marvel Vs. Capcom می‌گوید

مارول از آینده نامعین سری بازی Marvel Vs. Capcom می‌گوید

جی اونگ، معاون بخش بازی‌های ویدئویی شرکت مارول در مورد آینده نامعین سری بازی Marvel Vs. Capcom صحبت می‌کند. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

در مصاحبه‌ای با Polygon از آقای اونگ پرسیده شد که شرکت مارول برنامه‌ای برای همکاری مجدد با شرکت کپکام برای ساخت بازی جدیدی از سری Marvel Vs. Capcom دارد یا خیر، او در پاسخ گفت:

در حال حاضر چیزی برای گفتن وجود ندارد، بگذارید فقط بگوییم که این سوال را به کررات می‌شنویم. ما طرفدارانمان را دوست داریم و مشخصاً می‌خواهیم که به آنها خدمت کنیم اما در حال حاضر چیزی برای گفتن وجود ندارد اما چه کسی از آینده خبر دارد؟

با اینکه آقای اونگ صحبتی در مورد آینده سری بازی Marvel Vs. Capcom نکرد، او اعلام کرد که شرکت مارول در حال کار برروی چند بازی ویدئویی مربوط به قهرمانان مارول برای کنسول‌ها است. او گفت:

مارول کارهای زیادی برای کنسول‌ها در دست اجرا دارد که هنوز معرفی نشده‌اند.

پیش از این مارول تایید کرده بود که گروهی از این شرکت در حال همکاری با سازنده بازی The Walking Dead برای ساخت یک بازی چند قسمتی هستند اما تاکنون در مورد شخصیت یا گروهی که در این قسمت برروی آنها تمرکز خواهد شد صحبتی نشده است.
شرکت کپکام و مارول در گذشته بارها با یکدیگر همکاری داشته‌اند و بازی‌هایی چون X-Men Vs. Street Fighter و Marvel Vs. Capcom را عرضه کرده‌اند. قرارداد این دو شرکت در ماه مارس سال ۲۰۱۴ پایان یافت و همکاری مجدد این دو شرکت بستگی به مذاکرات آنها خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار