پرونده انفجار توپ در سپاهان‌شهر به کجا رسید؟

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان از بسته شدن پرونده توپ در اصفهان خبر داد .

آفتاب‌‌نیوز :

مهرانفر در این نشست خبری که به منابست هفته قوه قضاییه برگزار شد گفت : بررسی پرونده انفجار در پارک بزرگ سپاهان شهر در دستور کار سازمان نیروهای مسلح قرار گرفت که در نهایت پیگیری و تعیین تکلیف شد .

وی  مهمترین وظیفه نیروهای مسلح هر کشور را حفظ امنیت دانست و اظهار داشت : پس از بررسی هیات های کارشناسی مختلف در خصوص پرونده شلیک توپ در سپاهانشهر که بیستم خرداد سال گذشته شکل گرفت تعیین تکلیف شد و به دلیل اینکه چند شاکی در این پرونده بود برای انها دیه تعیین و پرداخت شد .

مهرانفر به دلیل ممنوعیت قانوی شماره 633قانون نیروهای مسلح از انتشار و بازجویی جزییات پرونده خود داری کرد .

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان خاطرنشان کرد : نیروهای مسلح باید به دور از آلودگی وکوچکترین جرمی فعالیت داشته باشند که فلسفه ایحاد سازمان قضایی نیروهای مسلح ارتقا سلامت در این نیروها است .

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم مهرانفر با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح تنها مرجع قانونی رسیدگی به نیروهای مسلح است افزود : بر این اساس این سازمان موظف است به جرائم حین خدمت نیروهای مسلح شامل کارکنان ارتش ، سپاه و بسسج وزارت دفاع جرائم اسرای بیگانه محصلان مراکز آموزشی نیروهای مسلح ، بسیجیان و سربازان رسیدگی کند .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار