X بستن تبلیغات
5. Fixed

کرامت اولیاء و دانش آموزان در همه حال باید رعایت شود

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم شهرتی فر بعداز ظهر امروز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تبریز با بیان این مطلب اضافه کرد: مدیران مدارس با شفاف سازی و اعلام دقیق هزینه های مصرفی به والدین بیش از پیش زمینه ی جلب مشارکت و اطمینان والدین را فراهم آورند.

شهرتی فر در بخش دیگری از سخنان خود غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان را یکی از تکالیف این ستاد برشمرد و تصریح کرد : ستاد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با اتخاذ تصمیمات جامع مانع از موازی کاری و نیز اتلاف سرمایه در این بخش شود.

وی ضمن تاکید بر کیفی سازی برنامه های غنی سازی اوقات فراغت از مدیران نواحی مختلف آموزش و پرورش شهرستان تبریز خواست تا برگزاری برنامه های اردوهای علمی_تفریحی دانش آموزان را با واحد های نمونه صنعتی و تولیدی آشنا کنند.

فرماندار تبریز در پایان از مدیران مدارسی که بصورت هیئت امنایی اداره می شوند خواست تا در صورت امکان شهریه های خود را افزایش نداده و با همان مصوبه ی سال تحصیلی گذشته از دانش آمزان شهریه دریافت کنند.

شهرستان تبریز بیش از ۲۵۰ هزار دانش آموز دارد که این تعداد در قالب ۲۱۰۰ مدرسه دولتی و غیر انتفاعی در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل می باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار