بحران اروپا در مواجهه با مهاجران

به گزارش جام نیوز، «هورست زیهوفر» رئیس ایالت بایرن آلمان گفت که اروپا در مواجهه با بحران مهاجران دچار بحران شده است.

بنابر گزارش خبرگزاری «تاس»، وی در جریان سفر به روسیه گفت:‌ «اروپا در مواجهه با بحران مهاجران خود را در وضعیتی بحرانی می‌بیند و این وضعیت از این رو است که مرزهای خود را نبسته است و در زمینه پذیرش مهاجران هم (میان کشورها) همبستگی وجود ندارد.»

زیهوفر افزود:‌ «اروپا به دلیل سیاست‌های مربوط به مهاجران در شرایط بی‌ثباتی به سر می‌برد. علاوه بر این بیشتر کشورها توافق‌های مهم، از جمله موردی که مربوط به حفاظت از مرزها می‌شود را رعایت نمی‌کنند. در مجموع برخی کشورها عملکرد معقولی دارند اما آنها هم نمی‌توانند در دراز مدت به این وضعیت ادامه دهند.»

مقامات آلمانی اعلام کرده‌اند که قصد دارند بنابر قوانین این کشور ورود مهاجران را محدود کنند در صورتی که نتوانند در این زمینه موفق بشوند، دادگاه قانون‌اساسی می‌تواند علیه آنان اقدام کند.  پیش از این نیز نامه‌ای برای «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان فرستاده شده است تا وی در زمینه محدودیت ورود مهاجران اقدام کند./فارس

یکی از مقامات ایالتی آلمان با انتقاد از سیاست کشورهای اروپایی در مواجهه با مهاجران گفت اروپا در شرایط بحرانی و بی‌ثباتی به سر می‌برد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار