Xبستن تبلیغات

۸ روستای اسفراین با قیر رایگان آسفالت می‌شود

رمضانعلی ترکمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: راه‌های هشت روستای اسفراین از محل قیر رایگان با مشارکت بنیاد مسکن و دهیاری‌ها در حال انجام است.

وی افزود: در حال حاضر زیرساخت‌های آسفالت این روستاها انجام‌شده و هم‌اکنون نیز آسفالت دو روستا در حال انجام است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین تصریح کرد: همچنین طی امسال سه روستا در این شهرستان آسفالت شده، چهار روستا از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، تملک و اعتبارات ملی در حال آسفالت است و مابقی در حال اجراست.

ترکمانی گفت: هم‌اکنون در پنج روستای اسفراین اجرای سنگ‌فرش، جداره سازی و فضای ویژه در حال انجام است که تا اواسط تیرماه به اتمام خواهد رسید.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون اجرای طرح هادی در ۱۷ روستای در حال اجرا است، افزود: تاکنون این طرح در ۴۴ روستای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان اجراشده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین تصریح کرد: از تعداد ۱۷ روستا، امسال آسفالت ۱۲ روستا آسفالت اجرا می‌شود که اعتبار اجرای این پروژه‌ها از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، تملک و اعتبارات ملی و قیر رایگان تأمین خواهد شد.

ترکمانی اظهار داشت: از روستاهای فوق پنج روستا نیاز به برق‌رسانی دارند که هم‌اکنون در حال اجرا است و از پیشرفت ۹۷ درصدی برخوردار است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار