X بستن تبلیغات
5. Fixed

طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان دشتی تدوین می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دشتی با بیان اینکه تاکنون ۸۰ درصد برنامه تدوین طرح جامع مدیریت پسماند انجام شده است، اظهار داشت: شهرداران تا نهایی شدن طرح جامع پسماند نسبت به انجام تعهدات مالی اهتمام ویژه داشته باشند تا شاهد تسریع در اجرای این طرح باشیم.

وی با اشاره به اینکه تا نهایی شدن طرح شهرداران به سمت دفن بهداشتی زباله‌ها بروند، افزود: همه باید در راستای سالم‌سازی و ایمن‌سازی جامعه حرکت کنیم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزیم.

مهرجو بر ضرورت ارتقای وضعیت فعلی دفن زباله‌های شهرستان تاکید کرد و گفت: وضعیت کنونی دفن زباله شهرستان با نظارت محیط زیست بهبود یابد.

وی تصریح کرد: شهرداری‌ها در راستای پیشگیری از بیماری‌های عفونی و واگیردار از تحویل زباله‌های عفونی خودداری کنند و در راستای بهبود وضعیت دفن زباله های بهداشتی مرکز بهداشت و مطب‌های خصوصی توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

مهرجو همچنین از بخشداران خواست در سطح بخش‌ها با همکاری محیط زیست و شبکه بهداشت دهیاران را نسبت به دفن اصولی زباله ها توجیه کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار