کارگردان God of War : این آخرین بازی کریتوس نیست

همانطور که در قبل گفته بودیم God of War جدید دارای بخش چند نفره نیست. عنوان جدید قرار است تا بر روی PS4 به صورت انحصاری منتشر شود.

بخش چند نفره اولین بار در God of War: Ascension نیز دیده شده بود.  هم اکنون بارلوگ دوباره این مسئله را به سایت اسپانیایی Level Up تایید کرده.

همچنین او گفته که این آخرین بازی کریتوس نیست و پسرش می داند که پدر او نیمه خدا و انسان است ولی چیزی از گذشته اش نمی داند. Level Up همچنین گزارش می دهد که بازی با فریم ریت ۳۰ FPS اجرا می شود . سونی هنوز این امر را تایید نکرده است.

علاوه بر این در عنوان جدید خدای جنگ کریتوس از آن حالت غوغایی خودش بیرون آمده و کمی ملایم تر شده و همچنین دوربین بازی نیز به سوم شخص تغییر کرده است

آقای بارلوگ کارگردان بازی اخیرا در مورد ملاقات دوباره با کریتوس و دادن فرصت دوم برای انسان شدن او صحبت کرده است : ریشه های این بازی در مورد یک سفر شخصی بود که ما مایل بودیم اون رو بگیم . من به آینده فکر می کنم و در من یک خدای جنگ دیگر شکل گرفته است. من فکر کردم که باید داستانی جدید برای کریتوس بگیم. این داستان جدید شامل تغییراتی هم می شود. این تغییر دوربین جدید من است که با آن دنیا را میبینم. شما کودکی دارید و این خود نوعی تغییر مسیر برای خلاقیت است. من فکر کردم که اگر به کریتوس شانس دومی داده شود چه روی خواهد داد؟

همچنین Sony Santa Monica مایل است تا تمرکز خود را بر روی کمپین تک نفره قرار دهد. تنها بازی خدای جنگی که بخش آنلاین تک نفره را درون خود داشت ، God of War: Ascension بود. بخش چند نفره خیلی سرگرم کننده است ، ولی اگر توسط افراد زیادی نسبت به بازی های دیگر تجربه نشود ، خوب مطمئنا در نیخه ی بعدی آن قرار نخواهد گرفت

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار