X بستن تبلیغات
5. Fixed

خواستگاری از دختر تازه‌مسلمان در حرم امام رضا(ع) +عکس

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز، دختر کاستاریکایی که در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) وارد ایران شده بود، در روز میلاد این امام کریم با حضور در حرم امام رضا (ع) و در برنامه «شهر عزیز» به دین اسلام مشرف شد.

وی با بیان شیوه مسلمان شدنش گفت: «من در کره جنوبی زندگی می‌کنم و در آنجا با جوانی ایرانی آشنا شدم که با وی در مورد مسائل دینی بحث می کردم و من به عنوان یک مسیحی سعی می‌کردم او را قانع کنم ولی او مرا با اسلام آشنا کرد و من با مطالعه پذیرفتم که اسلام دین کامل است.»

پس از مراسم تشرف اسلام، همان پسر که موجب اسلام آوردن دختر کاستاریکایی شده بود، در برنامه حضور پیدا کرد و مراسم عقد دختر و پسر جوان در برنامه و با حضور خانواده هایشان برگزار شد و این دو زندگی مشترک شان را در حرم امام مهربانی ها آغاز کردند.

در ادامه برنامه خدام قسمت های مختلف حرم امام رضا (ع) با حضور در برنامه، ضمن ادای احترام به امام حسن (ع) و شعرخوانی ، کیک تولد امام مجتبی (ع) را در برنامه بریدند و بین خدام امام رضا (ع) تقسیم نمودند.


 
ویژه برنامه رمضانی «شهر عزیز»، هر روز ساعت 19:10 با اجرای سید کاظم احمدزاده از شبکه پنج سیما به روی آنتن می رود.

باشگاه خبرنگاران/222

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار