پیشنهاد خرید چند میلیارد دلاری Clash of Clans به کجا رسید؟

بازی محبوب و پرطرفدار Clash of Clans که توسط Supercell Oy ساخته شده است هم اکنون یک مال جدی داشته و توسط یک شرکت سازنده ی شناخته شده خریداری شده است.

کمپانی چینی Tencent هم اکنون وظیفه ی نظارت بر روی بازی League of Legends ساخته ی شرکت Riot Games را داشته, و در کنار آن سهم مشخصی هم در شرکت Epic Games دارد.حال Wall Street Journal گزارش کرده که این کمپانی چینی به تازگی ۸٫۶ میلیارد دلار پرداخت کرده تا ۸۴٫۳ درصد از سهم Supercell سازنده ی Clash of Clans را به دست آورد. با این حال اینطور که به نظر می رسد ارزش این مقدار بالاتر رفته و مقادیر استودیو فنلاندی Supercell به ۱۰٫۲ میلیارد دلار تغییر کرده است.

طبق گزارش های منتشر شده, کمپانی Tencent به همراه شرکای خود در حال خریدن سهام از شرکت مخابراتی ژاپنی SoftBank می باشد. هم اکنون انتظار می رود که این معامله در سه ماه سوم سال ۲۰۱۶ تکمیل شود چرا که هم اکنون در حال طی کردن مراحل قانونی آن می باشند و زمانی که تمامی آن ها تکمیل شوند Tencent قادر به دریافت سهم اصلی خود از استودیو Supercell می باشد.

دیگر همه بازی  را میشناسیم و می دانیم کلی طرفدار دارد, این بازی در سال ۲۰۱۵ بیش از ۵٫۲۵ میلیارد دلار ارزش داشت و این مقدار هم اکنون کلی بیشتر هم شده, پس در صورتی که این معامله انجام شود کمپانی Tencent حسابی شانس آورده است.

بازی های Clash of Clans و Clash Royale هم اکنون یکی از بهترین و بزرگ ترین عناوین موبایل هستند که کلی طرفدار دارند و بسیار محبوب هستند.

در واقع بیش از ۱۰۰ میلیون نفر هم اکنون به صورت روزانه Clash of Clans را تجربه می کند و در سال ۲۰۱۵ نیز این بازی به عنوان دومین عنوان پرفروش سال در صنعت گیم انتخاب شد که این خود یک موفقیت بسیار بزرگ است.

با این حال اخبار بیشتر از این معامله ی مهم به زودی به اشتراک گذاشته می شود و ما نیز به سرعت آن ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هم جنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار