سقوط اتوبوس به دره جان ۱۹ مسافر را گرفت

سید مصطفی مرتضوی از سقوط یک دستگاه اتوبوس به دره ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز در کیلومتر ۱۷ محور نیریز- سیرجان خبر داد و گفت: در این تصادف ۵۴ نفر دچار حادثه شدند.

سقوط اتوبوس به دره جان ۱۹ مسافر را گرفت

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،سید مصطفی مرتضوی از سقوط یک دستگاه اتوبوس به دره ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز در کیلومتر ۱۷ محور نیریز- سیرجان خبر داد و گفت: در این تصادف ۵۴ نفر دچار حادثه شدند.

وی افزود: همچنین ۲۹ نفر در این حادثه مصدوم شده و ۱۹ نفر جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه ۱۶ مسافر سر صحنه حادثه جان خود را از دست داده و ۳ نفر نیز در مرکز درمانی جان باختند، گفت: ۴ تیم امدادی در این تصادف جهت نجات جان حادثه دیدگان فعالیت داشتند و ۹ نفر نیز توسط نیروهای هلال احمر رهاسازی شدند.

مرتضوی همچنین از حریق یک دستگاه اتوبوس که ساعت ۵:۳۵ صبح امروز دچار حادثه شده بود خبر داد و خاطرنشان کرد: این حادثه در کیلومتر ۸۰ محور شیراز – قائمیه به وقوع پیوسته و ۲۰ نفر دچار حادثه شدند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه بدون تلفات جانی بوده و اطفای حریق توسط نیروهای آتش‌نشانی انجام گرفته است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: برخورد سواری پراید با ایسوزو نیز ۵:۳۰ صبح امروز سبب حادثه دیدن ۶ مسافر در محور گیلانوند به سمت فیروزکوه شد و ۵ نفر دچار آسیب شدند.

سقوط اتوبوس به دره جان ۱۹ مسافر را گرفت

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار