پیام تسلیت وزیر علوم به مناسبت درگذشت دکتر علیمرادی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی پیامی درگذشت دکتر سروش علیمرادی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در متن پیام دکتر محمد فرهادی آمده است: «خبر درگذشت مرحوم مغفور شادروان دکتر سروش علیمرادی، دانشیار فرهیخته دانشگاه صنعتی اصفهان و دبیر هفت دوره متوالی جشنواره ملی کارآفرینی شیخ بهایی و جشنواره کسب و کار دانشجویی موجب تأثر و تألم خاطر اینجانب گردید.

آن مرحوم عمر با برکت خویش را با همت وصف‌ناشدنی صرف پیشبرد علم، فناوری و نوآوری کرد؛ به‌گونه‌ای که تلاش‌های مستمر و بی شائبه آن فقید سعید در راستای ارتقای جایگاه فناوری و نوآوری کشور و نیز ایجاد اشتغال موثر و پایدار به ویژه برای نسل جوان دانشگاهی ستودنی و قابل تقدیر است.

اینجانب این فقدان جبران‌ناپذیر را به جامعه علمی، پژوهشی و فناوری کشور و به ویژه خانواده محترم و معزز ایشان تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای آن مرحوم طلب مغفرت و آمرزش دارم».

به گزارش ایسنا، دکتر سروش علیمرادی دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و دبیر علمی جشنواره منطقه‌ای اختراعات کوهرنگ بنیاد نخبگان استان اصفهان شامگاه سه‌شنبه، 25 خرداد ماه امسال پس از دو سال تحمل بیماری صعب‌العلاج دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار