واکنش بوفون به نیمکت نشین شدنش

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایتالیا با تایید بازی نکردنش در دیدار با ایرلند تاکید کرد تصمیم آنتونیو کونته در این زمینه درست است.

به گزارش مشرق، به نقل از فورفورتو، تیم ملی فوتبال ایتالیا در سومین دیدار خود در یورو 2016 امشب و از ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف جمهوری ایرلند خواهد رفت.

آتزوری که از دو دیدار پیشین خود موفق به کسب 6 امتیاز شده و صعودش را به مرحله حذفی قطعی کرده است، برای صدرنشینی باید از این دیدار امتیاز بگیرد. از سوی دیگر ایرلند با یک امتیازی که از رویارویی با سوئد کسب کرده است، در رتبه چهارم جدول قرار دارد و اگر می‌خواهد راهی مرحله بعد شود، باید ایتالیا را ببرد.


جانلوییجی بوفون در نشست خبری پیش از بازی اظهار کرد: باید این بازی را ببریم زیرا کسب هر پیروزی، اعتماد به نفس بالایی به تیم می‌دهد. در مورد خودم نیز باید بگویم چند روز پیش از بازی با سوئد کمی سرما خورده بودم. اکنون بهتر هستم ولی فکر می‌کنم نیاز به استراحت دارم. تصور نمی‌کنم در دیدار برابر ایرلند به میدان بروم و فکر می‌کنم تصمیم درستی از سوی سرمربی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار