X بستن تبلیغات
5. Fixed

نقش مودریچ در هدر رفتن پنالتی راموس

هافبک میانی تیم ملی کرواسی در ناکامی کاپیتان تیم ملی اسپانیا برای گل کردن ضربه پنالتی‌اش برابر کروات‌ها نقش داشت.

به گزارش مشرق، در جریان شکست 2 بر یک تیم ملی اسپانیا برابر کرواسی، سرخیو راموس، مدافع ماتادورها یک پنالتی را به هدر داد. در واقع سوباسیچ، دروازه‌بان کرواسی دقیقاً به همان سمتی شیرجه زد که راموس پنالتی‌اش را زد.
در ناکام ماندن راموس اما هم‌تیمی باشگاهی او لوکا مودریچ تأثیرگذار بود. مودریچ با اینکه به‌دلیل مصدومیت شانس رفتن به میدان را از دست داده بود، اما تأثیر خودش را بر روند بازی گذاشت، زمانی که به داریو سرنا، کاپیتان کرواسی گفت به سوباسیچ بگوید چطور می‌تواند پنالتی راموس را مهار کند.

مودریچ در رئال مادرید هم‌تیمی راموس است و بارها شاهد پنالتی زدن او بوده است و به‌همین دلیل حدس زد که کاپیتان کهکشانی‌ها ضربه‌اش را چطور خواهد زد. او راهنمایی‌های لازم را به سرنا کرد تا کاپیتان کروات‌ها هم آنها را به سوباسیچ انتقال دهد و در نهایت ضربه راموس مهار شود.

پنالتی که سوباسیچ از راموس گرفت نقطه عطف بازی بود، چرا که دقایقی پس از آن ماتادورها گل دوم را خوردند و بازی را 2 بر یک باختند. با قبول این شکست اسپانیا صدر جدول را هم از دست داد تا به‌عنوان تیم دوم از گروه D صعود کند و در مرحله یک هشتم نهایی مصاف سختی با ایتالیا داشته باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار