‫اعتراف قاتل به گرفتن جان 20 زن و مرد و دفن کردن آنان در مزرعه

گروه ترجمه ۲ تیر ۱۳۹۵ 269 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. رکنا: مرد 44 ساله کلمبیایی درجریان تحقیقات پلیس پرده از راز 20 جنایت برداشت.

رکنا: مرد 44 ساله کلمبیایی درجریان تحقیقات پلیس پرده از راز 20 جنایت برداشت.

پلیس کلمبیا همزمان با ناپدید شدن زن 51 ساله‌ای به نام «ماریا گلادیس ارانگو» تحقیقات خود را دراین باره آغاز کرد. پس از بررسی مشخص شد که ماریا برای دیدار دوستش به مزرعه مردی 44 ساله به نام «جیمی ایوان مارتینز» رفته و از آن زمان به بعد دیگر کسی او را ندیده است.پلیس هم بلافاصله به بازجویی از این مرد پرداخت و او نیز در اعتراف‌های تکاندهنده‌ای به قتل 20 نفر از جمله همسر و 2 فرزندش اعتراف کرد. قربانیان این قاتل سریالی اغلب زنان بوده و انگیزه جنایت‌ها نیز هنوز روشن نیست.قاتل سریالی تمام قربانیان خود را در مزرعه شخصی‌اش به خاک سپرده است. کارشناسان پزشکی قانونی در حال انجام آزمایش روی بقایای کشف شده هستند تا بتوانند علت و زمان مرگ آنها را کشف کنند.گزارش‌های پلیس نشان می‌دهد قاتل به دو فرزند 5 و 7 ساله خود نیز رحم نکرده و هر دو را به قتل رسانده و اجساد آنها را نیز در مزرعه‌اش دفن کرده است.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار